Aktualności

2019-11-17
Koncert charytatywny w Żorach

Serdecznie zapraszamy na koncert w dniu 17 listopada 2019 roku do kaplicy pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Żorach. Odbędzie się on w ramach Światowego Dnia Ubogich i ma charakter charytatywny.

Bądźcie z nami!

2019-10-30
Wielki koncert charytatywny w Bielsku-Białej
W środę, 30 października o godz. 18:00 w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się Wielki Koncert Charytatywny „Oczy Etiopii". Wystąpi Magda Anioł z zespołem oraz chórem God's Property z Tychów. 
 
Organizatorami koncertu są Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej i Stowarzyszenie „Akademia Nie z Tej Ziemi”. Wydarzenie objęli patronatem honorowym Prezydent Miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski oraz Biskup Diecezji Bielsko-Żywieckiej Roman Pindel. Koncert ma charakter charytatywny. Uzyskane ze sprzedaży biletów środki i inne darowizny celowe zostaną przekazane na leczenie operacyjne chorób oczu ubogich mieszkańców Etiopii.
 
Akcja „Oczy Etiopii”, prowadzona od 10 lat przez bielszczan - Państwa Bożenę i Stanisława Kotlarczyków - pozwoliła przywrócić wzrok ponad 3 tysiącom pacjentów. Władze Miasta Bielska-Białej postanowiły wesprzeć materialnie organizację koncertu, w związku z tym dochód został w całości przeznaczony na wsparcie akcji. W tym roku planowany jest zakup specjalistycznego mikroskopu do wykonywania operacji oczu.
2019-10-12
TYSKIE „VOICES FOR HOSPICES”

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny dla Hospicjum im. św. Kaliksta, który odbędzie się dnia 12 października o godzinie 18:00 przy ul. Nałkowskiej 19. Tego dnia w ramach akcji „Voices for Hospices" w wielu częściach świata organizowane są przez Hospicja wydarzenia artystyczne, po to, abyśmy mogli „wspólnym głosem" zwrócić uwagę na potrzeby Chorych. Serdecznie zapraszamy!

2019-09-26

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe dwa koncerty z zespołem ,,Chłopcy z Placu Broni" oraz kwartetem Altra Volta z okazji 70-lecia Nowej Huty! Odbędą się one w dniach 26 oraz 27 września br. o godzinie 19:00. Rezerwację biletów można dokonać przez kontakt mailowy oraz telefoniczny z Biurem Organizacji Widowni.

Bądźcie z nami!

 

Obraz może zawierać: 5 osób, tekst

2019-06-15
Koncert na festynie

Zapraszamy Was na nasz kolejny koncert w dniu 15 czerwca 2019 roku o godzinie 19:00 na parking przy parafii świętych Apostołów Piotra i Pawła w Piekarach Śląskich. Na festynie, który zaczyna się o godzinie 12:00, będziecie mogli skorzystać z różnych atrakcji, przygotowanych przez parafię!

Liczymy na Waszą obecność!

<< nowsze 1234561321 starsze >>